کوله پشتی اداری مسافرتی BUSINESS

مرجع: BUSINESS

9 ‎ریال
بدون مالیات

هر کوله پشتی برای کار خاصی طراحی شده است و دارای ویژگی هایی می باشد که باید به آنها توجه کنید، اما این کوله پشتی چند کاره برای کار های متفاوت شما در نقش همراه همیشگی شما در خواهد آمد. این کوله پشتی سبک در عین سبک بودن و ضد آب بودن، ضد خش هم هست و در روز های بارانی و حتی سفر های کوهنوردی هم نگران وسایلتان که درون کیف قرار دارد نخواهید بود

تعداد

  • سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)
  • سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری) سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری)
  • سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)

توضیحات
کوله پشتی اداری مسافرتی BUSINESS

برای انتخاب یک کوله پشتی اولین نکته ی مهم، ظرفیت آن است که بر اساس لیتر بیان می شود و میزان وسایلی را که می توانید همراه ببرید تعیین می کند. بسته به این که چه مدت در سفر هستید و به چه میزان وسایلی احتیاج دارید می توانید کوله خود را انتخاب کنید.

هر کوله پشتی برای کار خاصی طراحی شده است و دارای ویژگی هایی می باشد که باید به آنها توجه کنید، اما این کوله پشتی چند کاره برای کار های متفاوت شما در نقش همراه همیشگی شما در خواهد آمد. این کوله پشتی سبک در عین سبک بودن و ضد آب بودن، ضد خش هم هست و در روز های بارانی و حتی سفر های کوهنوردی هم نگران وسایلتان که درون کیف قرار دارد نخواهید بود.

 

کوله پشتی اداری مسافرتی BUSINESSشیائومی دارای ۲۰ لیتر حجم است که حجم بسیار مناسبی برای کوله ای به سبکی این کوله پشتی می باشد.

این کوله پشتی سبک در عین وزن ۲۱۵ گرمی خود در آزمایشات از پس تحمل ۱۰ کیلو بار بر آمد. این کوله پشتی چند کاره مسافرتی اداری شیائومی یک خرید برای روز های مختلف سال هست چرا که چنانچه قصد سفری چند روزه داشتید بهترین گزینه برای شماست و حتی اگر خواستید لپ تاپ و یا وسایل مورد نیازتون رو به محل کار ببرید نیز بهترین و سبک ترین کوله ممکن برای شماست.

 

BUSINESS

مرجع خاص

Great Value

Nunc id ante quis tellus faucibus dictum in eget metus.

Worlwide Delivery

Quisque posuere enim augue, in rhoncus diam dictum non

Safe Payment

Duis suscipit elit sem, sed mattis tellus accumsan eget.

Shop Confidence

Faucibus dictum in eget metus. Duis suscipit elit sem, sed mattis tellus

4/7 Help Center

Quisque posuere enim augue, in rhoncus diam dictum non